6 Partiden AK Parti’ye Dev Katılım

1 Kasım seçimlerine sayılı saatler kala AK Parti'ye geçişler devam ediyor. Son olarak, Eyüp’te düzenlenen programda 6 siyasi partiden 46 kişi AK Parti'ye katıldı.

1 Kasım seçimlerine sayılı saatler kala diğer siyasi partilerden ve seçmenlerden Ak Parti'ye geçişler devam ediyor. Daha önce CHP, MHP, HDP, BBP, Saadet Partisi (SP) ve Merkez Parti'de yöneticilik yapan 46 kişi Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende AK Parti'ye katıldı. Törene AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Aziz Babuşcu, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve çok sayıda partili katıldı. Törende AK Parti’ye katılan yeni üyelere parti rozetlerini AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Aziz Babuşcu ve Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın taktı.

Bu Seçim Bir Parti Seçimi Olarak Görülmediği İçin Bu Katılımlar Oluyor

AK Parti'ye katılan yeni vatandaşlara rozetlerini takan AK Parti İstanbul 2. bölge milletvekili adayı Aziz Babuşcu, “Burada tercihi yapan kardeşlerimin siyasi parti tercihinden ziyade, vatan, millet ve gelecek tercihi yaptığını her yerde söylüyoruz. Bu katılımlar şunları gösteriyor. Vatandaşımız, milletimiz bu seçimin bir parti seçimi olarak değerlendirilmeyeceğini gördü. Vatan, millet aşkıyla ve Ak Parti kadrolarıyla bu işin yürüyeceğine kanaat getirdi ve bugün bu katılımlar oluyor. Ülkemizin her tarafından bu katılımlar var. Bu katılımların tek bir ana fikri var. 1 Kasım Türkiye'ye karşı küresel bir kuşatmadır. Bu kuşatmayı yarmak için vatan, millet ve gelecek kaygısıyla hareket etmek gerekir” dedi.

Vatan, Millet Ve Gelecek İçin Vatandaşlar Sandığa Gitmelidir

“1 Kasım seçimleri sıradan bir seçim değil, bu yüzden vatandaşlarımız seçimde Ak Parti'ye oy vermeliler” diyen Babuşcu, “Bu katılımlardan sonra söylenecek tek bir söz var. 1 Kasım'da yapılacak seçim gerçekten sıradan bir seçim değil. Gerçekten vatan, millet ve gelecek tercihi, yani herkes bu sorumluluk bilinciyle 1 Kasım günü sandığa gitmelidir. Vatandaşlarımız ülkemizin geleceği, milleti ve vatanı için oyunu Ak Parti'den yana kullanmalıdır” diye konuştu.